Specifikacija:
| Matmenys (A * P * G) | 990 * 612 * 750 mm |
| Valymo sluoksnių skaičius | 1–3 sluoksniai |
| Kameros tūris | 202L |
| Cirkuliacinio siurblio srautas | Reguliuojamas 0–600 l/min. |
| Elektra | 280 V / 380 V |
| Šildymo galia | 4 kW / 9 kW |
| Krepšelių identifikavimo sistema | Standartinis |
| Įdiegimo būdas | Laisvai stovintis |
| Džiovinimo būdas | „EcoDry“ funkcija |
![]()
![]()
![]()
![]()
Operacijų valdymas
1. Plovimo pradžios delsos funkcija: prietaisas turi numatyto pradžios laiko ir laikmačio pradžios funkciją, kad pagerintų kliento darbo efektyvumą.
2. OLED modulio spalvotas ekranas, savaiminio apšvietimo, didelio kontrasto, be žiūrėjimo kampo apribojimų
3. lygio slaptažodžių valdymas, kuris gali atitikti skirtingų valdymo teisių naudojimą
4. Įrangos gedimų savidiagnostika ir garsiniai bei tekstiniai pranešimai
5. Automatinio duomenų saugojimo funkcija valymui (neprivaloma)
6.USB valymo duomenų eksportavimo funkcija (neprivaloma)
7. Mikro spausdintuvo duomenų spausdinimo funkcija (neprivaloma)
Techninės inovacijos:
——Moduliniai valymo krepšiai
![]()
.![]()
Hangdžou Xipingzhe biologinių technologijų Co., Ltd.
„XPZ“ yra pirmaujanti laboratorinių stiklinių indų plovimo mašinų gamintoja, įsikūrusi Hangdžou mieste, Džedziango provincijoje, Kinijoje. „XPZ“ specializuojasi automatinių stiklinių indų plovimo mašinų, naudojamų biofarmacijos, medicinos sveikatos, kokybės kontrolės, maisto stebėsenos ir naftos chemijos srityse, tyrimuose, gamyboje ir prekyboje.
„XPZ“ yra įsipareigojusi padėti išspręsti visų rūšių valymo problemas. Esame pagrindinis tiekėjas Kinijos kontrolės institucijoms ir chemijos įmonėms, tuo tarpu „XPZ“ prekės ženklas buvo išplitęs daugelyje kitų šalių, tokių kaip Indija, JK, Rusija, Pietų Korėja, Uganda, Filipinai ir kt. „XPZ“ teikia integruotus sprendimus, pagrįstus individualia paklausa, įskaitant produktų pasirinkimą, montavimą ir mokymą eksploatuoti ir kt.
Įgysime daugiau įmonės pranašumų, kad galėtume teikti novatoriškus produktus, pasižyminčius aukšta kokybe ir puikiu aptarnavimu, ir išlaikyti ilgalaikę draugystę.
Sertifikatai:
DUK:
1 klausimas: Kodėl verta rinktis XPZ?
Esame pagrindinis tiekėjas Kinijos kontrolės institucijoms ir chemijos įmonėms.
Mūsų prekės ženklas buvo išplitęs daugelyje kitų šalių, tokių kaip Indija, JK, Rusija, Afrika ir Europa.
Mes teikiame integruotus sprendimus, pagrįstus individualia paklausa, įskaitant produktų parinkimą, diegimą ir mokymą eksploatuoti.
2 klausimas: kokio tipo siuntą klientas gali pasirinkti?
Paprastai gabenama jūra, oru.
Dedame visas pastangas, kad patenkintume klientų transporto poreikius.
3 klausimas: Kaip užtikrinti produkto kokybę ir garantinį aptarnavimą?
Turime CE, ISO kokybės sertifikatus ir kt.
Turime puikų aptarnavimą po pardavimo ir aptarnavimo po pardavimo inžinierių.
Mūsų gaminiams suteikiamas garantinis laikotarpis.
4 klausimas: skardinėweApsilankykite savo gamykloje internete?
Mes labai palaikome.
5 klausimas: kokį mokėjimo būdą gali pasirinkti klientas?
T/T, L/C ir kt.