Mūsų sprendimai yra labai pripažinti ir patikimi klientų, jie atitiks nuolat kintančius finansinius ir socialinius reikalavimus, taikomus už geriausią kainą už Kinijos „P-Audio“ stiliaus 15 colių garsiakalbių dalių ir garsiakalbių krepšelį. Jei jus sudomino mūsų sprendimas, susisiekite su mumis – mes jus nustebinsime kokybe ir kaina.
Mūsų sprendimai yra labai pripažinti ir patikimi klientų, todėl jie patenkins nuolat kintančius finansinius ir socialinius reikalavimus.Kinijos PA rėmo ir PA garsiakalbių dalių kainaKadangi pasaulio ekonominė integracija atneša iššūkių ir galimybių xxx pramonei, mūsų įmonė, vykdydama komandinį darbą, pirmiausia kokybę, inovacijas ir abipusę naudą, yra pakankamai pasitikinti savimi, kad galėtų nuoširdžiai pasiūlyti savo klientams kvalifikuotus sprendimus, konkurencingą kainą ir puikų aptarnavimą bei kurti šviesesnę ateitį, vadovaudamasi aukštesnio, greitesnio ir stipresnio darbo dvasia kartu su savo draugais, tęsdami savo discipliną.
Akimirka-1
Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F1
Apatinio sluoksnio valymo krepšelis, Apatinio sluoksnio valymo krepšelio stovas, Apatinio sluoksnio modulio krepšelis,
Montuojamas į vieno, dviejų arba trijų sluoksnių plovimo įrenginį, įdedamas į skirtingus įpurškimo modulius, praplaunamas daugkartinio naudojimo laboratorinis stiklas, keramika, plastikas, nerūdijantis plienas ir kt.
| Medžiaga | 316L nerūdijančio plieno |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Veiklos volelis | Aštuoni |
| Padėties reguliatorius | Du |
| Krepšelio rėmo stūmimo ir traukimo eiga | 550 mm |
| Greitas sąsajos skersmuo | 32 mm |
Krepšelių lentyna su modulio jungtimi
Rankinis stūmimo ir traukimo įleidimo ir išleidimo kameros valymo mechanizmas
Tvirtintas ant abiejų nerūdijančio plieno kreipiančiųjų
Greito prijungimo vandens įleidimo anga, plovimo vanduo iš kameros kreiptuvo galo į kiekvieną įpurškimo modulį
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 158 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 528 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 566 mm |
| Grynasis svoris | 3 kg |