Akimirka-1
Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F1
Apatinio sluoksnio valymo krepšelis, Apatinio sluoksnio valymo krepšelio stovas, Apatinio sluoksnio modulio krepšelis
Montuojamas į vieno, dviejų arba trijų sluoksnių plovimo įrenginį, įdedamas į skirtingus įpurškimo modulius, praplaunamas daugkartinio naudojimo laboratorinis stiklas, keramika, plastikas, nerūdijantis plienas ir kt.
| Medžiaga | 316L nerūdijantis plienas |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Veiklos volelis | Aštuoni |
| Padėties reguliatorius | Du |
| Krepšelio rėmo stūmimo ir traukimo eiga | 550 mm |
Padalinta į du sluoksnius, kad būtų galima pakrauti tinklelio dėklą
Įmontuota besisukanti purškimo svirtis
Rankinis stūmimo ir traukimo įleidimo ir išleidimo kameros valymo mechanizmas
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 230 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 528 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 584 mm |
| Grynasis svoris | 5,6 kg |

XPZ įmonė
Hangdžou Xipingzhe biologinių technologijų Co., Ltd.
„XPZ“ yra pirmaujanti laboratorinių stiklinių indų plovimo mašinų gamintoja, įsikūrusi Hangdžou mieste, Džedziango provincijoje, Kinijoje. „XPZ“ specializuojasi automatinių stiklinių indų plovimo mašinų, naudojamų biofarmacijos, medicinos sveikatos, kokybės kontrolės, maisto stebėsenos ir naftos chemijos srityse, tyrimuose, gamyboje ir prekyboje.
„XPZ“ yra įsipareigojusi padėti išspręsti visų rūšių valymo problemas. Esame pagrindinis tiekėjas Kinijos kontrolės institucijoms ir chemijos įmonėms, tuo tarpu „XPZ“ prekės ženklas buvo išplitęs daugelyje kitų šalių, tokių kaip Indija, JK, Rusija, Pietų Korėja, Uganda, Filipinai ir kt. „XPZ“ teikia integruotus sprendimus, pagrįstus individualia paklausa, įskaitant produktų pasirinkimą, montavimą ir mokymą eksploatuoti ir kt.
Įgysime daugiau įmonės pranašumų, kad galėtume teikti novatoriškus produktus, pasižyminčius aukšta kokybe ir puikiu aptarnavimu, ir išlaikyti ilgalaikę draugystę.
XPZ gamykla

Paroda

