Mūsų siekis ir įmonės tikslas visada yra „visada tenkinti klientų poreikius“. Mes ir toliau kuriame, kuriame išskirtinius aukštos kokybės produktus tiek seniems, tiek naujiems klientams, siekdami abipusiai naudingų galimybių tiek savo vartotojams, tiek mums. Kinijai siūlo pigią 126 l laboratorinę pramoninę pilnai automatinę butelių ir stiklinių indų plovimo mašiną. Nuoširdus bendradarbiavimas su jumis padarys rytojų laimingą!
Mūsų siekis ir įmonės tikslas visada yra „Visada tenkinti klientų poreikius“. Mes nuolat įsigyjame, kuriame ir kuriame išskirtinius aukštos kokybės produktus tiek esamiems, tiek naujiems klientams, siekdami abipusiai naudingų galimybių tiek savo klientams, tiek mums.Kinijos stiklinių indų plovimo mašina ir laboratorinių stiklinių indų plovimo mašinaTurėdami visą šią paramą, galime kiekvienam klientui pasiūlyti kokybiškus produktus ir laiku pristatyti juos su dideliu atsakomybe. Būdami jauna, auganti įmonė, galbūt nesame geriausi, bet stengiamės būti jūsų gerais partneriais.
| Pagrindinis parametras | |
| Darbinė temperatūra | 5–40 °C |
| Elektroninė galia | 220 V / 50 Hz arba 380 V / 50 Hz |
| Elektros laidas | 2 m / 5 * 10 m2 |
| Šildymo galia | 4 kW / 9 kW |
| Bendra galia | 9 kW / 13 kW |
| Skalbimo kamera | 316L nerūdijantis plienas |
| Išorinis skydelis | 304 nerūdijančio plieno |
| Talpa | 202L |
| Peristaltinis siurblys | 4 vnt. |
| Programos | 36 numatytieji, 100 ir daugiau pasirinktinių |
| Skalbimo temperatūra | iki 95ºC |
| RS 232 prievadas | Duomenų perdavimui iš skalbimo mašinos |
| Jutiklinis ekranas | 7 colių spalvotas ekranas |
| Išorinis matmuo | A/P/G: 990 * 612 * 750 mm |
| Svoris | 100 kg |
| Temperatūros jutiklis | PT1000 |
| Yra interneto ryšys | |
| Matomas langas ant durų | |
| Skalavimo laidumo stebėjimo sistema | |
| Galimas gryno vandens slėgio didinimo siurblys | |
| Didelio efektyvumo garo kondensatorius | |
Funkcijos įvadas
1. Pradžios atidėjimo parinktis: Numatytas skalbimo laikas atgaline data arba fiksuotas laikas
2. Funkcionalumas apsaugotas skirtingais slaptažodžių lygiais
3. Valdymo sistema: Mikrokompiuterio valdymas, RS485, optojungčių izoliacija, originalus importuotas lustas, apsaugotas signalo nuotolinis perdavimas.
4. Automatinė durų sistema
5. Cirkuliacinė sistema: kintamo dažnio paleidimo funkcija. Cirkuliacinio siurblio srautas: 0–600 l/min. Slėgio stebėjimas ir putų slopinimas užtikrina efektyvų valymą. Purškimo svirtis su greičio monitoriumi, įspėjančiu apie kliūtis.
6. Valymo lentynėlių sistema: Valymo lentynėlės keičiamos bet kuriame lygyje. Daugiapakopis įpurškimo plovimas ir keičiami krepšeliai. Daugiau nei trys vandens įleidimo angos su automatiškai uždaromu vožtuvu. Automatinis krepšelio identifikavimas ir vandens srauto reguliavimas.
7. Talpos aukštis: Vieno lygio valymo aukštis: 70 cm, dviejų lygių valymo aukštis: 46 cm, trijų lygių valymo aukštis: 17 cm.




Hangdžou Xipingzhe biologinių technologijų Co., Ltd.
„XPZ“ yra pirmaujanti laboratorinių stiklinių indų plovimo mašinų gamintoja, įsikūrusi Hangdžou mieste, Džedziango provincijoje, Kinijoje. „XPZ“ specializuojasi automatinių stiklinių indų plovimo mašinų, naudojamų biofarmacijos, medicinos sveikatos, kokybės kontrolės, maisto stebėsenos ir naftos chemijos srityse, tyrimuose, gamyboje ir prekyboje.
„XPZ“ yra įsipareigojusi padėti išspręsti visų rūšių valymo problemas. Esame pagrindinis tiekėjas Kinijos kontrolės institucijoms ir chemijos įmonėms, tuo tarpu „XPZ“ prekės ženklas buvo išplitęs daugelyje kitų šalių, tokių kaip Indija, JK, Rusija, Pietų Korėja, Uganda, Filipinai ir kt. „XPZ“ teikia integruotus sprendimus, pagrįstus individualia paklausa, įskaitant produktų pasirinkimą, montavimą ir mokymą eksploatuoti ir kt.
Įgysime daugiau įmonės pranašumų, kad galėtume teikti novatoriškus produktus, pasižyminčius aukšta kokybe ir puikiu aptarnavimu, ir išlaikyti ilgalaikę draugystę.

Paroda

Mūsų siekis ir įmonės tikslas visada yra „visada tenkinti klientų poreikius“. Mes ir toliau kuriame, kuriame išskirtinius aukštos kokybės produktus tiek seniems, tiek naujiems klientams, siekdami abipusiai naudingų galimybių tiek savo vartotojams, tiek mums. Kinijai siūlo pigią 126 l laboratorinę pramoninę pilnai automatinę butelių ir stiklinių indų plovimo mašiną. Nuoširdus bendradarbiavimas su jumis padarys rytojų laimingą!
Kinija pigi kainaKinijos stiklinių indų plovimo mašina ir laboratorinių stiklinių indų plovimo mašinaTurėdami visą šią paramą, galime kiekvienam klientui pasiūlyti kokybiškus produktus ir laiku pristatyti juos su dideliu atsakomybe. Būdami jauna, auganti įmonė, galbūt nesame geriausi, bet stengiamės būti jūsų gerais partneriais.