Kylantis-F1
Įpurškimo valymo krepšelis, Įpurškimo valymo krepšelio stovas, Įpurškimo modulis
Naudojamas laboratorinių stiklinių indų, tokių kaip Erlenmejerio kolba, trikampė kolba, apvaliadugnė kolba, plokščiadugnė kolba, matavimo kolba, matavimo cilindras, valymui.
| Medžiaga | 316L nerūdijantis plienas |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Greitas sąsajos skersmuo | 32 mm |
| Įpurškimo antgalis | 6 mm x 220 mm aukščio |
| Purkštukų skaičius | 15 vnt. |
| Turėtojų skaičius | 15 vnt. |
| Spyruoklių dalių padėties nustatymas | 15 vnt. |
| Laikiklių danga | PA |
Talpina 500–1000 ml talpos plonu kakleliu talpos indus
Įpurškimo tipo modulio valymo krepšelio stovas su jungties anga
Įdėkite daiktus į kairę ir dešinę modulio krepšelio puses
Greito prijungimo įleidimo anga, švarus praplovimo vanduo iš modulio krepšelio į kiekvieną įpurškimo modulio antgalį
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 250 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 558 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 352 mm |
| Grynasis svoris | kg |