Kylantis-F1
Įpurškimo valymo krepšelis, Įpurškimo valymo krepšelio stovas, Įpurškimo modulis
Naudojamas pipečių valymui.
| Medžiaga | 316L nerūdijantis plienas |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Greitas sąsajos skersmuo | 32 mm |
| Purkštukų skaičius | 116 vnt. |
| Rėmo aukštis | 150 mm |
| Pipetės valymo aukštis | 585 mm |
Įpurškimo tipo modulio valymo krepšelio stovas su jungties anga
Įdėkite daiktus į kairę ir dešinę modulio krepšelio puses
Greito prijungimo įleidimo anga, švarus praplovimo vanduo iš modulio krepšelio į kiekvieną įpurškimo modulio antgalį
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 279 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 558 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 352 mm |
| Grynasis svoris | kg |