Akimirka-1
Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F1
Įpurškimo valymo krepšelis, Įpurškimo valymo krepšelio stovas, Įpurškimo modulis
Naudojamas laboratorinių stiklinių indų, tokių kaip Erlenmejerio kolba, trikampė kolba, apvaliadugnė kolba, plokščiadugnė kolba, matavimo kolba, matavimo cilindras, valymui.
| Medžiaga | 316L nerūdijantis plienas |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Greitas sąsajos skersmuo | 32 mm |
| Įpurškimo antgalis | 2,5 mm x 110 mm aukščio |
| Purkštukų skaičius | 36 vnt. |
| Kryžiaus laikiklis | 36 vnt. |
Įpurškimo tipo modulio valymo krepšelio stovas su jungties anga
Įdėkite daiktus į kairę ir dešinę modulio krepšelio puses
Greito prijungimo įleidimo anga, švarus praplovimo vanduo iš modulio krepšelio į kiekvieną įpurškimo modulio antgalį
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 114 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 204 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 511 mm |
| Grynasis svoris | 3,5 kg |