Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F1
Įpurškimo valymo krepšelis, Įpurškimo valymo krepšelio stovas, Įpurškimo modulis
Galima valyti 28 vnt. pipetes, 28 vnt. mėginių buteliukus ir 9 vnt. Erlenmejerio kolbas, kolbas, matavimo kolbas ir kt.
| Medžiaga | 316L nerūdijantis plienas |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Greitas sąsajos skersmuo | 32 mm |
| Įpurškimo antgalis | x 2,5 mm x A110 mm x 4 mm x A160 mm x 6 mm x A 220 mm |
| Purkštukų skaičius | 65 vnt. |
| Pipečių vietos | 28 vnt. |
| Kryžiaus laikiklis | 28 vnt. |
| Turėtojų skaičius | 9 vnt. |
| Spyruoklių dalių padėties nustatymas | 9 vnt. |
| Laikiklių danga | PA |
Įpurškimo tipo modulio valymo krepšelio stovas su jungties anga
Įdėkite daiktus į kairę ir dešinę modulio krepšelio puses
Greito prijungimo įleidimo anga, švarus praplovimo vanduo iš modulio krepšelio į kiekvieną įpurškimo modulio antgalį
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 265 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 190 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 493 mm |
| Grynasis svoris | 3 kg |