Akimirka-1
Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F1
Apatinio sluoksnio valymo krepšelis, Apatinio sluoksnio valymo krepšelio stovas, Apatinio sluoksnio modulio krepšelis
Montuojamas į vieno, dviejų arba trijų sluoksnių plovimo įrenginį, įdedamas į skirtingus įpurškimo modulius, praplaunamas daugkartinio naudojimo laboratorinis stiklas, keramika, plastikas, nerūdijantis plienas ir kt.
| Medžiaga | 316L nerūdijančio plieno |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Veiklos volelis | Aštuoni |
| Padėties reguliatorius | Du |
| Krepšelio rėmo stūmimo ir traukimo eiga | 550 mm |
Rankinis stūmimo ir traukimo įleidimo ir išleidimo kameros valymo mechanizmas
Įdėkite į apatinę valymo mašinos dalį
Nešiokite visų rūšių tinklinius padėklus ir visų rūšių krepšelių įdėklus
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 79 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 529 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 546 mm |
| Grynasis svoris | 2 kg |