Mes visada galime patenkinti savo gerbiamus klientus gera kokybe, gera kaina ir geru aptarnavimu, nes esame profesionalesni, darbštesni ir darome tai ekonomiškai efektyviu būdu, gamindami standartinį Kinijos virtuvės vežimėlį ant ratų su 3 daržovių laikymo krepšeliais iš rotango vytelių. Mes laikomės „Standartizacijos paslaugų, siekiant patenkinti klientų poreikius“ principo.
Mes visada galime patenkinti savo gerbiamus klientus gera kokybe, gera kaina ir geru aptarnavimu, nes esame profesionalesni, darbštesni ir darome tai ekonomiškai efektyviu būdu.Kinijos vitrinų ir vitrinų kainaDėl besikeičiančių šios srities tendencijų, mes įsitraukiame į prekių prekybą, įdėmiai stengdamiesi ir užtikrindami nepriekaištingą vadybą. Savo klientams užtikriname punktualumą, novatorišką dizainą, kokybę ir skaidrumą. Mūsų šūkis – pristatyti kokybiškus sprendimus per nustatytą laiką.
Akimirka-1
Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F1
Apatinio sluoksnio valymo krepšelis, Apatinio sluoksnio valymo krepšelio stovas, Apatinio sluoksnio modulio krepšelis,
Montuojamas į vieno, dviejų arba trijų sluoksnių plovimo įrenginį, įdedamas į skirtingus įpurškimo modulius, praplaunamas daugkartinio naudojimo laboratorinis stiklas, keramika, plastikas, nerūdijantis plienas ir kt.
| Medžiaga | 316L nerūdijančio plieno |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Veiklos volelis | Aštuoni |
| Padėties reguliatorius | Du |
| Krepšelio rėmo stūmimo ir traukimo eiga | 550 mm |
| Greitas sąsajos skersmuo | 32 mm |
Krepšelių lentyna su modulio jungtimi
Rankinis stūmimo ir traukimo įleidimo ir išleidimo kameros valymo mechanizmas
Tvirtintas ant abiejų nerūdijančio plieno kreipiančiųjų
Greito prijungimo vandens įleidimo anga, plovimo vanduo iš kameros kreiptuvo galo į kiekvieną įpurškimo modulį
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 158 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 528 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 566 mm |
| Grynasis svoris | 3 kg |