Greitos ir aukščiausios kokybės kainos, kompetentingi konsultantai, padėsiantys jums išsirinkti tinkamiausią sprendimą, atitinkantį visus jūsų poreikius, trumpas gamybos laikas, atsakingas kokybės valdymas ir unikalūs produktai bei paslaugos, skirtos OEM tiekimo Kinijos UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 įpurškimo LED ženklų modulio apmokėjimui ir siuntimui. Kviečiame jus apsilankyti mūsų gamykloje ir tikėtis užmegzti draugiškus verslo santykius su klientais jūsų šalyje ir užsienyje ilgalaikėje perspektyvoje.
Greiti ir puikūs kainų pasiūlymai, informuoti konsultantai, padėsiantys jums išsirinkti tinkamiausią sprendimą, atitinkantį visus jūsų poreikius, trumpas generavimo laikas, atsakingas kokybės valdymas ir unikalūs produktai bei paslaugos mokėjimams ir siuntimui.Kinijos LED modulis, Įpurškimo modulisMes nuolat kuriame naujas technologijas, siekdami supaprastinti gamybą ir tiekti prekes konkurencingomis kainomis bei aukšta kokybe! Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas! Galite leisti mums įgyvendinti jūsų idėją ir sukurti unikalų jūsų modelio dizainą, kad rinkoje nebūtų per daug panašių dalių! Mes pasiūlysime geriausias paslaugas, kad patenkintume visus jūsų poreikius! Būtinai susisiekite su mumis nedelsdami!
Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F1
Įpurškimo valymo krepšelis, Įpurškimo valymo krepšelio stovas, Įpurškimo modulis
Naudojamas laboratorinių stiklinių indų, tokių kaip Erlenmejerio kolba, trikampė kolba, apvaliadugnė kolba, plokščiadugnė kolba, matavimo kolba, matavimo cilindras, valymui.
| Medžiaga | 316L nerūdijantis plienas |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Greitas sąsajos skersmuo | 32 mm |
| Įpurškimo antgalis | 6 mm x 220 mm aukščio |
| Purkštukų skaičius | 8 vnt. |
| Turėtojų skaičius | 8 vnt. |
| Spyruoklių dalių padėties nustatymas | 8 vnt. |
| Laikiklių danga | PA |
Įpurškimo tipo modulio valymo krepšelio stovas su jungties anga
Įdėkite daiktus į kairę ir dešinę modulio krepšelio puses
Greito prijungimo įleidimo anga, švarus praplovimo vanduo iš modulio krepšelio į kiekvieną įpurškimo modulio antgalį
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 253 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 140 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 488 mm |
| Grynasis svoris | 0,9 kg |