Kylantis-F1
Valymo krepšelis, Krepšelių stovas, Modulinis krepšelis,
Dvigubo sluoksnio struktūra, tinkama įpurškimo krepšelių stovo moduliams ir ne įpurškimo krepšelių stovo moduliams
| Medžiaga | 316L nerūdijantis plienas |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Krepšelio atpažinimo įrenginys | Vienas |
| Krepšelio rėmo stūmimo ir traukimo eiga | 550 mm |
| Greitas sąsajos skersmuo | 32 mm |
| Įkraunamų modulių skaičius | Du sluoksniai |
| Vieno sluoksnio modulių skaičius | Du |
Krepšelių lentyna su modulio jungtimi
Rankinis stūmimo ir traukimo įleidimo ir išleidimo kameros valymo mechanizmas
Tvirtintas ant abiejų nerūdijančio plieno kreipiančiųjų
Greito prijungimo vandens įleidimo anga, plovimo vanduo iš kameros kreiptuvo galo į kiekvieną įpurškimo modulį
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 609 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 619 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 790 mm |
| Grynasis svoris | kg |