Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F1
Valymo krepšelis be įpurškimo
Tinka plačiakakliams indams, matavimo puodeliams ir kt.
| Medžiaga | 316L nerūdijantis plienas |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Maži spyruokliniai spaustukai | 18 |
| Ūgis | 105 mm |
| Tarpai | 60 mm |
| Didelės spyruoklinės spaustukai | 10 |
| Ūgis | 175 mm |
| Tarpai | 60 mm |
Krepšelio modulis
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 186 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 220 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 445 mm |
| Grynasis svoris | kg |