Akimirka-1
Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F1
Apatinio sluoksnio valymo krepšelis, Apatinio sluoksnio valymo krepšelio stovas, Apatinio sluoksnio modulio krepšelis,
Montuojamas į vieno, dviejų arba trijų sluoksnių plovimo įrenginį, įdedamas į skirtingus įpurškimo modulius, praplaunamas daugkartinio naudojimo laboratorinis stiklas, keramika, plastikas, nerūdijantis plienas ir kt.
| Medžiaga | 316L nerūdijančio plieno |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Veiklos volelis | Aštuoni |
| Padėties reguliatorius | Du |
| Krepšelio rėmo stūmimo ir traukimo eiga | 550 mm |
| Greitas sąsajos skersmuo | 32 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Krepšelių lentyna su modulio jungtimi
Rankinis stūmimo ir traukimo įleidimo ir išleidimo kameros valymo mechanizmas
Tvirtintas ant abiejų nerūdijančio plieno kreipiančiųjų
Greito prijungimo vandens įleidimo anga, plovimo vanduo iš kameros kreiptuvo galo į kiekvieną įpurškimo modulį
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 148 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 531 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 577 mm |
| Grynasis svoris | 3 kg |
sertifikavimas