Mašina (tinka mašinų modeliams)
Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F2
Viršutinio sluoksnio valymo krepšelis, Vidurinio sluoksnio valymo krepšelis, Viršutinio sluoksnio valymo krepšio stovas, Vidurinio sluoksnio valymo krepšio stovas, Viršutinio sluoksnio modulio krepšelis, Vidurinio sluoksnio modulio krepšelis
Montuojamas dvigubo arba trigubo sluoksnio plovimo įrenginyje, įdedamas į skirtingus įpurškimo modulius, praplaunamas daugkartinio naudojimo laboratorinis stiklas, keramika, plastikas, nerūdijantis plienas ir kt.
| Materialinis | 316L nerūdijantis plienas |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Veiklos volelis | Šeši |
| Padėties reguliatorius | Du |
| Krepšelio atpažinimo įrenginys | Vienas |
| Krepšelio rėmo stūmimo ir traukimo eiga | 550 mm |
Įmontuota besisukanti purškimo svirtis
Rankinis stūmimo ir traukimo įleidimo ir išleidimo kameros valymo mechanizmas
Nerūdijančio plieno kreipiančioji bėgelė iš abiejų pusių
Greito prijungimo vandens įleidimo anga, plovimo vanduo iš kameros kreiptuvo galo į kiekvieną įpurškimo modulį
Galima sudėti krepšelius, naudojamus švariems plačiakakliams buteliams
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 139 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 529 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 574 mm |
| Grynasis svoris | 3,7 kg |
Sertifikavimas
Hangdžou Xipingzhe biologinių technologijų Co., Ltd.
„XPZ“ yra pirmaujanti laboratorinių stiklinių indų plovimo mašinų gamintoja, įsikūrusi Hangdžou mieste, Džedziango provincijoje, Kinijoje. „XPZ“ specializuojasi automatinių stiklinių indų plovimo mašinų, naudojamų biofarmacijos, medicinos sveikatos, kokybės kontrolės, maisto stebėsenos ir naftos chemijos srityse, tyrimuose, gamyboje ir prekyboje.
„XPZ“ yra įsipareigojusi padėti išspręsti visų rūšių valymo problemas. Esame pagrindinis tiekėjas Kinijos kontrolės institucijoms ir chemijos įmonėms, tuo tarpu „XPZ“ prekės ženklas buvo išplitęs daugelyje kitų šalių, tokių kaip Indija, JK, Rusija, Pietų Korėja, Uganda, Filipinai ir kt. „XPZ“ teikia integruotus sprendimus, pagrįstus individualia paklausa, įskaitant produktų pasirinkimą, montavimą ir mokymą eksploatuoti ir kt.
Įgysime daugiau įmonės pranašumų, kad galėtume teikti novatoriškus produktus, pasižyminčius aukšta kokybe ir puikiu aptarnavimu, ir išlaikyti ilgalaikę draugystę.
XPZ gamykla

Paroda

