Akimirka-1
Šlovė-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blykstė-F1
Apatinis sluoksnisvalymo krepšelis, Apatinio sluoksnio valymo krepšelio lentynėlė, Apatinio sluoksnio modulio krepšelis,
Montuojamas į vieno, dviejų arba trijų sluoksnių plovimo įrenginį, įdedamas į skirtingus įpurškimo modulius, praplaunamas daugkartinio naudojimo laboratorinis stiklas, keramika, plastikas, nerūdijantis plienas ir kt.
| Medžiaga | 316L nerūdijančio plieno |
| Spalva | Matinis nerūdijantis plienas |
| Veiklos volelis | Aštuoni |
| Padėties reguliatorius | Du |
| Krepšelio rėmo stūmimo ir traukimo eiga | 550 mm |
| Greitas sąsajos skersmuo | 32 mm |
Krepšelių lentyna su modulio jungtimi
Rankinis stūmimo ir traukimo įleidimo ir išleidimo kameros valymo mechanizmas
Tvirtintas ant abiejų nerūdijančio plieno kreipiančiųjų
Greito prijungimo vandens įleidimo anga, plovimo vanduo iš kameros kreiptuvo galo į kiekvieną įpurškimo modulį
| Išoriniai matmenys, aukštis mm | 139 mm |
| Išoriniai matmenys, plotis mm | 529 mm |
| Išoriniai matmenys, gylis mm | 570 mm |
| Grynasis svoris | 3 kg |

XPZ įmonė
Hangdžou Xipingzhe biologinių technologijų Co., Ltd.
„XPZ“ yra pirmaujanti laboratorinių stiklinių indų plovimo mašinų gamintoja, įsikūrusi Hangdžou mieste, Džedziango provincijoje, Kinijoje. „XPZ“ specializuojasi automatinių stiklinių indų plovimo mašinų, naudojamų biofarmacijos, medicinos sveikatos, kokybės kontrolės, maisto stebėsenos ir naftos chemijos srityse, tyrimuose, gamyboje ir prekyboje.
„XPZ“ yra įsipareigojusi padėti išspręsti visų rūšių valymo problemas. Esame pagrindinis tiekėjas Kinijos kontrolės institucijoms ir chemijos įmonėms, tuo tarpu „XPZ“ prekės ženklas buvo išplitęs daugelyje kitų šalių, tokių kaip Indija, JK, Rusija, Pietų Korėja, Uganda, Filipinai ir kt. „XPZ“ teikia integruotus sprendimus, pagrįstus individualia paklausa, įskaitant produktų pasirinkimą, montavimą ir mokymą eksploatuoti ir kt.
Įgysime daugiau įmonės pranašumų, kad galėtume teikti novatoriškus produktus, pasižyminčius aukšta kokybe ir puikiu aptarnavimu, ir išlaikyti ilgalaikę draugystę.
XPZ gamykla

Paroda

